Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
LVvoorElkaar

Maatje gezocht

Vriendelijke man van 63 jaar is op zoek naar een betrokken maatje (vrouw) om wekelijks mee af te spreken. Ik ben op zoek naar iemand om samen iets gezelligs te doen, zoals een kopje koffie drinken, een wandeling maken of gewoon een goed gesprek voeren. Het gaat mij vooral om het contact hebben en samen een fijne, ontspannen tijd hebben. Ik waardeer openheid en eerlijkheid en vind het prettig als iemand een beetje stevig in haar schoenen staat. Ik ben zelf spraakzaam en direct. Lijkt het je leuk om samen op pad te gaan of regelmatig even bij te praten? Dan hoor ik graag van je!
Lees meer
Structureel

Voorburg Midden

Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Vriendelijke man van 63 jaar is op zoek naar een betrokken maatje (vrouw) om wekelijks mee af te spreken.

Ik ben op zoek naar iemand om samen iets gezelligs te doen, zoals een kopje koffie drinken, een wandeling maken of gewoon een goed gesprek voeren.
Het gaat mij vooral om het contact hebben en samen een fijne, ontspannen tijd hebben.

Ik waardeer openheid en eerlijkheid en vind het prettig als iemand een beetje stevig in haar schoenen staat. Ik ben zelf spraakzaam en direct.

Lijkt het je leuk om samen op pad te gaan of regelmatig even bij te praten? Dan hoor ik graag van je!

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 2 uur

woensdag

vrijdag

zaterdag

zondag

maandag

Locatie

Voorburg Midden

Impact

Voor wie

Mensen die begeleid worden/wonen

Volwassenen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
Hans
30% profielsterkte

Over Hans

  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Hans is ingeschreven op LVvoorElkaar sinds 28-04-2026